Inwestowanie na giełdzie: od jakich książek zacząć?

Inwestowanie na giełdzie: od jakich książek zacząć?     Dlaczego niektórzy inwestorzy nie boją się kryzysów giełdowych? Czy wiesz, od jakich książek zacząć naukę inwestowania? Inwestowanie to nie gra na giełdzie. Inwestowanie to panowanie nad własnymi emocjami, dlatego warto poświęcić czas na pracę nad sobą, zanim zacznie się kupować akcje.

Gdy zaczynałem inwestowanie na giełdzie, czytałem masę książek o różnym podejściu. Książki te zawierały często sprzeczne porady dotyczące inwestowania. Praktyka na giełdzie pozwoliła mi odrzucić te książki, które zawierały porady dobre dla biur maklerskich (generowały niepotrzebny ruch na akcjach) a niekoniecznie dla mnie. W tym nagraniu dzielę się z Tobą listą wyselekcjonowanych pozycji, które zawierają bardzo spójną filozofię inwestowania, mimo że techniczne szczegóły mogą się w nich różnić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Analiza fundamentalna, Finanse osobiste, Inwestuj w wiedzę i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.