Kurs Inwestowania Dywidendowego

Dlaczego inwestowanie dywidendowe?


– Jest to najbezpieczniejsza forma inwestycji w akcje. Spółki, które regularnie przez wiele lat wypłacają część zysku w postaci dywidendy, mają zwykle lepszą kondycję finansową i są mniej wrażliwe na kryzysy giełdowe

– Na zachodzie jest to bardzo popularny sposób budowania niezależności finansowej

– Chcąc kupować mieszkania na wynajem, musisz mieć spore zasoby gotówki albo dobrą zdolność kredytową. Inwestując w akcje dywidendowe wystarczą niewielkie regularne wpłaty aby zbudować wolność finansową

– Nabywając akcje solidnych spółek reinwestujących część zysku, możesz liczyć na wzrost dywidend w kolejnych latach.

– Jak mawiał Warren Buffett – lepiej być właścicielem niewielkiej części wspaniałego biznesu niż jedynym właścicielem przeciętnego biznesu.

Jak w każdej dziedzinie inwestowania, tylko odpowiednia wiedza i doświadczenie mogą doprowadzić Cię do celu. Dlatego przygotowałem dla Ciebie Kurs Inwestowania Dywidendowego. Kurs to 12 nagrań video, w których nauczysz się, jak zaplanować inwestycję dywidendową i  na co zwrócić uwagę przy wyborze akcji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestowaniu dywidendowym, zapisz się też na darmowy biuletyn ,,Jak znaleźć dobre akcje dywidendowe?”


Email :
Imię :

Zgadzam się z polityką prywatności
Nie wysyłam Ci spamu, ani nie udostępniam nikomu Twojego adresu e-mail.
 

Treść niniejszego serwisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjna, a poszczególne teksty są wyrazem osobistych poglądów autora. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego. Wiesław Zajiczek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści, w szczególności nie wskazuje konkretnych spółek w celach zainwestowania, ani nie zachęca do inwestowania w ogóle.