Akademia Rynku Kapitałowego

AkademiaZbliża się ciekawe wydarzenie – Akademia Rynku Kapitałowego organizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Będę miał przyjemność poprowadzić warsztaty pt. Inwestowanie dywidendowe w wartość, czyli o metodzie Warrena Buffeta słów kilka. Zapraszam Czytelników mojego bloga – także na wykłady pozostałych prelegentów. Z pewnością każdy zainteresowany tematyką inwestowania znajdzie dla siebie coś interesującego.

Więcej informacji i zapisy znajdziecie tutaj. Akademia Rynku Kapitałowego prowadzona jest przez Koło Naukowe ,,Finanse Menedżerskie” UE.

Plan moich warsztatów jest taki, że w pierwszej części przedstawię od strony teoretycznej inwestowanie dywidendowe w połączeniu z inwestowaniem w wartość. Materiał ten w części będzie się pokrywał z Kursem Inwestowania Dywidendowego. Przedstawię jednak sporo nowych informacji – zwłaszcza cennych ewidencji naukowych dotyczących inwestowania fundamentalnego.

W drugiej części omówimy praktyczne planowanie strategii dywidendowych i na przykładach sprawozdań finansowych nauczymy się, jak ocenić,  czy dana spółka nadaje się do zastosowania tych strategii. Oczywiście będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań. Zapraszam serdecznie.

Wiesław Zajiczek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Inwestowanie dla przepływów pieniężnych, Inwestuj w wiedzę i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.