Strategia inwestowania w akcje dla każdego

przeplywy-akcjeInwestowanie fundamentalne w pigułce – mapa myśli. Prosta strategia, dzięki której zarabia m.in.  najstarszy fundusz inwestycyjny na Wall Street, jest polecana dla każdego, kto nie ma czasu śledzić na bieżąco notowań giełdowych.

Skuteczność w inwestowaniu buduje się nie nadmierną aktywnością, ale cierpliwością, aby czekać na okazyjne poziomy cenowe i potem utrzymać akcje na rachunku mimo wzrostu ich cen. Strategia fundamentalna wywodzi się od Benjamina Grahama, stosowana jest przez jednego z największych inwestorów wszechczasów – Warrena Buffetta. W tym wprowadzeniu dowiesz się m.in., z czego składa się bilans spółki giełdowej, jak oszacować wartość wewnętrzną spółki, jak zarobić już na początku inwestycji i jak skutecznie doprowadzić inwestycję do końca. Mapa myśli w formacie pdf do pobrania.
Przypisy:
W gałęzi ,,Promocja” – bez dywidendy – mam na myśli aktywa obrotowe NETTO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Finanse osobiste, Inwestowanie dla przepływów pieniężnych, Inwestuj w wiedzę i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.