Strategia inwestowania w akcje dla każdego

przeplywy-akcjeInwestowanie fundamentalne w pigułce – mapa myśli. Prosta strategia, dzięki której zarabia m.in.  najstarszy fundusz inwestycyjny na Wall Street, jest polecana dla każdego, kto nie ma czasu śledzić na bieżąco notowań giełdowych.

Zapisz się na darmowy biuletyn:

Jak znaleźć najlepsze akcje dywidendowe?


Newsletter templates by FreshMail
Zgadzam się z polityką prywatności Nie wysyłamy spamu.

Skuteczność w inwestowaniu buduje się nie nadmierną aktywnością, ale cierpliwością, aby czekać na okazyjne poziomy cenowe i potem utrzymać akcje na rachunku mimo wzrostu ich cen. Strategia fundamentalna wywodzi się od Benjamina Grahama, stosowana jest przez jednego z największych inwestorów wszechczasów – Warrena Buffetta. W tym wprowadzeniu dowiesz się m.in., z czego składa się bilans spółki giełdowej, jak oszacować wartość wewnętrzną spółki, jak zarobić już na początku inwestycji i jak skutecznie doprowadzić inwestycję do końca. Mapa myśli w formacie pdf do pobrania.
Przypisy:
W gałęzi ,,Promocja” – bez dywidendy – mam na myśli aktywa obrotowe NETTO

Ten wpis został opublikowany w kategorii Finanse osobiste, Inwestowanie dla przepływów pieniężnych, Inwestuj w wiedzę i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.