Polityka prywatności

Serwis przeplywypieniezne.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego czytelnika przeplywypieniezne.pl obowiązuje aktualna polityka prywatności znajdująca się na stronie http://przeplywypieniezne.pl/?page_id=884 . Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu przeplywypieniezne.pl

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu przeplywypieniezne.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Dane te służą do komunikacji z serwisem przeplywypieniezne.pl i nie będą udostępniane osobom trzecim zarówno w celach komercyjnych jak i niekomercyjnych.

Wyłączenie odpowiedzialności

Stworzyłem przeplywypieniezne.pl, aby pomagać czytelnikom osiągnąć sukces w inwestowaniu i w finansach osobistych. Mimo, że prezentuję praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co daję. Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte w przeplywypieniezne.pl moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Żaden artykuł w serwisie przeplywypieniezne.pl nie jest rekomendacją w rozumieniu „Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców”. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej powinieneś zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności bądź zasięgnąć fachowej porady.

Przeplywypieniezne.pl oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.