Jak rozwinąć biznes franczyzowy – wywiad z Marcinem Matuszewskim

Jedną z możliwości zbudowania pasywnych przepływów pieniężnych jest rozwinięcie biznesu i przekształcenie go w system franczyzowy. Czym to się różni od tradycyjnego biznesu? Jeżeli chcesz działać w biznesie, Twoim głównym celem powinno być stworzenie systemu sprzedaży. Wiele początkujących osób, myśląc o założeniu własnej firmy, koncentruje się na produkcie, szuka, jakiego produktu/usługi jeszcze inni nie sprzedawali/oferowali, tymczasem klucz do sukcesu tkwi w sposobie w jaki będziesz sprzedawał, a nie w tym, jaki to będzie produkt. Klasycznym przykładem jest McDonald’s. Prawie każdy z nas potrafi zrobić lepszą kanapkę niż McDonald’s, zaś mało kto potrafiłby stworzyć od podstaw tak dobry system sprzedaży. Zobaczmy więc, jak to zrobili ludzie, którym się udało. Obejrzyj wywiad z Marcinem Matuszewskim z Intelektualnie.pl . Marcin jest twórcą szkoły szybkiego czytania, którą założył i przekształcił w system franczyzowy dostarczający mu regularnych pasywnych przepływów pieniężnych. Mimo, iż Marcin w domyśle trochę zachęca w tym wywiadzie do wykupienia jego franczyzy – obejrzyj ten wywiad pod całkiem innym kątem – spróbuj wychwycić czynniki, które pomogły Marcinowi stworzyć system biznesu i pomyśl,  jak one mogą pomóc Tobie w tworzeniu własnego biznesu, który będzie jednym z Twoich aktywów. Oto i wywiad:

Wywiad pt. ,,Szkoła Szybkiego Czytania – Własny Biznes z Inwestycją Poniżej 10 000 PLN” pochodzi ze strony www.amazingvictory.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Inwestowanie dla przepływów pieniężnych, Inwestuj w wiedzę i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.